Oddelegowanie członka Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź S.A. do samodzielnego pełnienia czynności nadzorczych
Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. („Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 28/2016 z dnia 11 sierpnia 2016 r., informuje, że na posiedzeniu w dniu 29 września 2016 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o oddelegowaniu od dnia 30 września 2016 r. do dnia 30 października 2016 r. członka Rady Nadzorczej Spółki Pana Miłosza Stanisławskiego do samodzielnego pełnienia czynności nadzorczych w zakresie spraw Spółki dotyczących inwestycji Spółki poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.