Elektromobilne Zagłębie Miedziowe | Informacje prasowe | Biuro prasowe KGHM Polska Miedź

KGHM Polska Miedź S.A., samorządowcy, przedstawiciele świata nauki i prezesi spółek podpisali list intencyjny dotyczący współpracy na rzecz rozwoju elektromobilności na terenie Zagłębia Miedziowego. Sygnatariusze zadeklarowali wspólne działania na rzecz rozwoju zrównoważonego, niskoemisyjnego transportu, inicjowanie i prowadzenie konsultacji przy wypracowywaniu rozwiązań administracyjno-organizacyjnych oraz określenie wspólnych dla samorządów i przedsiębiorców problemów związanych z infrastrukturą ładowania.

09/05/2022 - 00:32