Analitycy

W 2019 r. raporty analityczne na temat KGHM Polska Miedź S.A. opracowywane były przez 10 analityków „sell-side” z Polski oraz 6 z zagranicy.

Polska

Trigon Dom Maklerski
Łukasz Rudnik
tel. +48 22 330 11 22
lukasz.rudnik@trigon.pl
DM Banku Handlowego
Rafał Wiatr
tel. +48 22 690 37 57
rafal.wiatr@citigroup.com
Biuro maklerskie mBanku
Jakub Szkopek
tel. +48 22 438 24 03
jakub.szkopek@mbank.pl 
Biuro Maklerskie PKO BP
Andrzej Rembelski
tel. +48 22 521 79 03
andrzej.rembelski@pkobp.pl
Dom Maklerski BOŚ
Łukasz Prokopiuk
tel. +48 22 504 32 59

l.prokopiuk@bossa.pl   
Santander Biuro Maklerskie
Paweł Puchalski
tel. +48 22 586 80 95
pawel.puchalski@santander.pl
Erste Group
Tomasz Duda
tel. +48 22 538 62 53
tomasz.duda@erstegroup.com
Pekao Investment Banking
(zawieszona/suspended)
 
 
IPOPEMA Securities
Robert Maj
tel. +48 22 236 92 90
maj@ipopema.pl

Zagranica

Morgan Stanley
Dan Shaw
tel. +44 207 425 5853
dan.shaw@morganstanley.com
Raiffeisen
Jakub Krawczyk
tel. +43 1 515 20 711
jakub.krawczyk@rcb.at
Bank of America Merrill Lynch
Anton Fedotov
tel. +7 495 662 60 79
anton.a.fedotov@baml.com
BMO
Edward Sterck
+44 (0)20 7246 5421
Edward.Sterck@bmo.com
Goldman Sachs
Nina Dergunova
tel. +7 (495) 645 4230
nina.dergunova@gs.com
WOOD & Company
 
tel. +420 733 625 221
ondrej.slama@wood.cz
EVA Dimensions
Timothy Stanish
tel. +1-212 201 2336
tstanish@evadimensions.com
Global Mining Research
Tony Robson
tel. +44 755 4400 653
tonyr@globalminingresearch.com
UBS
Daniel Major
tel. +44 207 568 3472
daniel.major@ubs.com
JP Morgan
Anna Antonova
tel. +7 (495) 967 1087
anna.antonova@jpmorgan.com

Rekomendacje kupna i sprzedaży


                                      

Źródło: KGHM, Bloomberg

Dane procentowe na wykresie odnoszą się do wydanych rekomendacji w każdej z kategorii: kupuj, trzymaj, sprzedaj. Wg danych Bloomberg na 02-10-2020, liczbowy rozkład rekomendacji danej kategorii przedstawiał się następująco: kupuj (5), trzymaj (5), sprzedaj (6).